KONST / Litografier / Färglitografi 11796057
nr 1179 6057
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 101/300, motivet: 43x50 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
måndag 23 april 2018
kl 18:36:16